ANA TABLOYA DÖRT İSİM DAHA

2017 TEB BNP Paribas İstanbul Open’da elemelerden ana tabloya yükselen isimler Riccardo Bellotti, Daniel Brands, Adrian Menendez-Maceiras ve Stefanos Tsitsipas oldu.

Koza World of Sports tesislerinin bu sene üçüncüsüne ev sahipliği yaptığı TEB BNP Paribas İstanbul Open’da eleme mücadelesi tamamlandı. 16 oyuncunun katıldığı ve iki tur üzerinden oynanan maçlar neticesinde Riccardo Bellotti, Daniel Brands, Adrian Menendez-Maceiras ve Stefanos Tsitsipas ana tabloya eklendi.

Açılış turunda dört oyun kaybı yaşayan Riccardo Bellotti, final turunda da oldukça rahat bir performans sergileyerek Laurynas Grigelis’i 6-2, 6-1’le geçti. 2013’te klasmanda 51. basamağa kadar ilerleyen Daniel Brands, dünya gençler sıralamasının 1 numarası Miomir Kecmanovic’i 6-4, 6-4 yenip elemeleri geride bıraktı.

Tecrübeli İspanyol tenisçi Adrian Menendez-Maceiras ikinci maçını da set yitirmeden kazanırken Mohamed Safwat önünde 6-1, 6-2 ile sevindi. ATP Next Gen oyuncularından 18 yaşındaki Stefanos Tsitsipas ise Alexey Vatutin’i 6-2, 7-6’lık setlerle mağlup etti ve ana tablo biletini cebine koydu.

TEKLER ANA TABLO
ÇİFTLER ANA TABLO
ELEME TABLOSU
MAÇ PROGRAMI