TOPRAK ŞÖLENİ BAŞLIYOR

TEB BNP Paribas İstanbul Open’da ana tablo perdesi 25 Nisan Pazartesi günü oynanacak altı tekler, iki çiftler maçıyla açılıyor.

Garanti Koza Arena’da günün ilk müsabakası, iki Arjantinli arasında gerçekleşecek. ATP 97 numarası Facundo Bagnis ile geçtiğimiz senenin yarı finalisti Diego Schwartzman’ı karşı karşıya getirecek maç 12.30’da başlayacak.

Kort 1’in ilk mücadelesinde ise elemelerden gelen Adrian Ungur ile Sırp Krajinovic kozlarını paylaşacak. Bu maçın ardından, aynı kortta tecrübeli Dudi Sela, 19 yaşındaki Andrey Rublev karşısında zorlu bir maça çıkacak.

2 nolu kortta oynanacak günün tek karşılaşmasında, 2015 TEB BNP Paribas İstanbul Open çiftler şampiyonu Dusan Lajovic, elemelerden gelen Renzo Olivo ile yüzleşecek.

MARSEL KORTA ÇIKIYOR
15.00’te start alacak maçta Türkiye’nin 1 numarası Marsel İlhan, İspanyol Roberto Carballes Baena önünde tur vizesi arayacak. Bu sezon oynadığı 12 turnuvanın 10’unda toprak zemini tercih eden Carballes Baena, klasmanın 118. basamağında oturuyor.

Bu maçın hemen ardından Cem İlkel ve Avustralyalı yıldız partneri Bernard Tomic, Aljaz Bedene/Antonio Sancic çiftine karşı ter dökecek.

Garanti Koza Arena’da oynanacak günün son maçında ise iki solak tenisçi Albert Ramos ile Adrian Mannarino’nun buluşması izlenecek.

TEKLER ANA TABLO

ÇİFTLER ANA TABLO

MAÇ PROGRAMI