GARANTİ KOZA ARENA’YA YILDIZ AKINI

25 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında bu yıl ikincisi gerçekleşecek TEB BNP Paribas İstanbul Open’da ilk katılımcı listesi ilan edildi. Bernard Tomic ile Grigor Dimitrov‘un en yüksek sıralamaya sahip oyuncular olarak öne çıktıkları listeye son girebilen isim, gün itibarıyla ATP 93 numarası Damir Dzumhur oldu.

İstanbul’a ilk yolculuğunu yapmaya hazırlanan Avustralyalı yetenek Tomic ile turnuvanın ilk yılında yarı finale kadar ilerleyen Dimitrov’u, klasmanın 34. basamağında yer alan 2.11’lik dev Ivo Karlovic izliyor. Bugüne dek kaydettiği 10505 ace ile tarihin en çok ace atan oyuncusu olan 37 yaşındaki Hırvat raket, İstanbul’da tenisseverlere servis şovu sunacak.

Dimitrov gibi eski bir ilk 10 oyuncusu olan Arjantinli Juan Monaco, geçen yıl sakatlığı nedeniyle son anda çekilmek zorunda kaldığı ATP 250 serisi organizasyona yine kaydoldu. Toprak zeminde yedi tekler zaferine uzanan Monaco’nun vatandaşı, aynı zamanda geçen senenin yarı finalistlerinden Diego Schwartzman da Garanti Koza Arena’ya geri dönecek.

Türkiye’nin ATP Dünya Turu takvimindeki ilk ve tek turnuvasında gençler epey ilgi toplayacak. 1993 doğumlu Çek solak Jiri Vesely, 19 yaşındaki Güney Koreli yıldız adayı Hyeon Chung ve Fransa’nın büyük beklentilere sahip olduğu Lucas Pouille, hünerlerini TEB BNP Paribas İstanbul Open’da sergileyecek.

TEB BNP PARIBAS İSTANBUL OPEN KATILIMCI LİSTESİ

NASIL BİLET SATIN ALABİLİRİM?